AZİZİYE BELEDİYESİ

e - belediye işlemleri için tıklayın

web sitesinden belediyeyi aramak için tıklayın

şehr-i kadim aziziye dergisi

PERŞEMBE

AK GENÇLERDEN, BAŞKAN ORHAN'A ZİYARET

AK Parti Aziziye İlçe Gençlik Kolları Teşkilatı, Belediye Başkanı Muhammed Cevdet Orhan’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Aziziye Gençlik Kolları Başkanı Mustafa Çomaklı ve yönetim kurulu, Başkan Muhammed Cevdet Orhan'ı makamında ziyaret ederek, görevinde başarı diledi ve gençlik teşkilatı olarak her zaman yanında olacaklarını ifade ettiler. 
Aziziye Belediye Başkanı Muhammed Cevdet Orhan, gençlere teşekkür ederek, özellikle seçim döneminde gençlik kollarının önemli hizmetlerinin olduğunu belirtti. Kendisinin de gençlik kollarında görev yaptığını ve gençlerin temsilcisi olarak bu görevi üstlendiğinin altını çizen Başkan Orhan, "Mensubu olmaktan gurur duyduğum Gençlik Kollarımızın ziyaretinden dolayı mutlu oldum. Seçim döneminde olduğu gibi bundan sonraki süreçte de gençlerimizle birlikte çalışacağız. Öncelikle gençlik meclisi oluşturacağız. Başbakanımızın ve partimizin gençlere verdiği önem, bizim Belediye Başkanlığı görevine gelmemizle ortadadır. Biz de gençlerimizle birlikte çalışarak ve onların projelerini değerlendirerek gelecek için önemli çalışmalara imza atacağız." ifadelerini kullandı.
Başkan Orhan'a hayırlı olsun dileklerinde bulunan Ak Parti Aziziye Gençlik Kolları Başkanı Mustafa Çomaklı da, "Başkanımızın seçim döneminde yanında olduğumuz gibi, Başkanlık görevi süresince de gayretle yardımcı olacağız. Belediye başkanımız Gençlik Kollarımızdan gelmesi ve Ak Partimizin en genç Belediye Başkanı olmasından, Başbakanımızın gençliğe ne kadar önem verdiği anlaşılmaktadır. Biz de teşkilat olarak Başkanımızla birlikte güzel hizmetlere imza atmak için ekip ruhuyla çalışacağız." diye konuştu.
Ak Partili gençler, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen ve ile Başkan Orhan’ın resimlerinin işlendiği halı tablo hediye ettiler.
Ziyarette Başkan Orhan ile gençler toplu fotoğraf çekildiler.

Sayfamızı Beğen !

Takip Et !

Abone Ol !

Haberdar Ol !

Sosyal Ağ
Facebook | Twitter | Youtube
2014 Erzurum Aziziye Belediyesi.Tüm Hakları Saklıdır.