AZİZİYE BELEDİYESİ

e - belediye işlemleri için tıklayın

web sitesinden belediyeyi aramak için tıklayın

şehr-i kadim aziziye dergisi

ÇARŞAMBA

ANNELER GÜNÜ’NDE ANLAMLI ZİYARET

Aziziye Belediye Başkanı Muhammed Cevdet Orhan, ilçedeki Özel Güzide Bakım Merkezi sakinlerine Anneler Günü sürprizi yaptı.

Anneler Günü dolayısıyla bakım merkezine giden Başkan Orhan, bakım merkezi sakinleriyle sohbet ederek, anneler gününü kutladı ve çiçek hediye etti. Sürpriz ziyaret karşısında büyük mutluluk yaşayan bakım merkezi sakinleri de, Başkan Orhan’a teşekkür ettiler. 
Anne sevgisinin sevgilerin en büyüğü ve en kıymetlisi olduğunu dile getiren Başkan Orhan, toplumu şekillendiren en değerli varlıkların anneler olduğunu vurguladı. Hadis-i Şerif’te de belirtildiği gibi cennetin ayaklarının altına serildiği nadide varlıkların anneler olduğunun altını çizen Başkan Muhammed Cevdet Orhan, “Varlıklarıyla hayatımıza anlam katan ve en değerli kıymetlerimiz olan annelerimize yılın bir günü değil, ömrümüz boyunca minnet borcumuz olduğunu asla unutmamalıyız. Bu bağlamda, şehit anneleri başta olmak üzere, tüm annelerimizin ve anne adaylarının bu özel günlerini en içten dileklerimle kutluyor, eşleri ve çocuklarıyla birlikte sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir ömür diliyorum.”

Sayfamızı Beğen !

Takip Et !

Abone Ol !

Haberdar Ol !

Sosyal Ağ
Facebook | Twitter | Youtube
2014 Erzurum Aziziye Belediyesi.Tüm Hakları Saklıdır.