AZİZİYE BELEDİYESİ

e - belediye işlemleri için tıklayın

web sitesinden belediyeyi aramak için tıklayın

şehr-i kadim aziziye dergisi

PAZAR

BAŞKAN ORHAN’A ZİYARETÇİ AKINI

Aziziye Belediye Başkanı Muhammed Cevdet Orhan’ın makamı, hayırlı olsun ziyareti için gelen, bürokrat, sivil toplum örgütleri, partililer, muhtarlar ve vatandaşların akınına uğruyor.

Aziziye Belediye Başkanı Muhammed Cevdet Orhan’a ziyaretçi akını sürüyor. Kamu kurum ve kuruluş yöneticilerinin yanı sıra, eğitim camiası, sivil toplum örgütlerinin temsilcileri, muhtarlar ve vatandaşların hayırlı olsun ziyareti için akın ettiği Aziziye Belediyesi, gönderilen kutlama çiçekleriyle de adeta çiçek bahçesine dönüştü. Gelen misafirleriyle yakından ilgilenen Başkan Orhan, nazik ziyaretleri için teşekkür ederek konuklarını uğurluyor.
Erzurum Teknik Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Muammer Yaylalı, Adalet Bakanlığı Personel Eğitim Başkanı Hakim Ünal Bingöl, Halkbank Bölge Müdürü Mücahit Yıldırım ile şube müdürleri, İl Sağlık Müdürü Prof. Dr. Serhat Vançelik, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Abdullah Yurt, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Süleyman Arısoy, Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Zekeriya Erdurmuş, Doğu Anadolu Tarımsal Araştırma Merkezi Müdürü Şerafettin Çakal, ERVAK Başkanı Erdal Güzel, Fakülte dekanları, MÜSİAD, TÜMSİAD, BEMBİRSEN, Deniz Feneri, İlim Yayma Cemiyeti, KOSGEB, Erzurum Sivil Toplum Platformu, İnşaat Mühendisleri Odası, Kültür Eğitim Vakfı, Aziziye Esnaf ve Sanatkarlar Odası ile bir çok sivil toplum örgütü temsilcisi, muhtarlar, işadamları, medya mensupları ve vatandaşlar, Başkan Orhan’ı ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini iletiyorlar.
Erzurum’a ve Aziziye’ye hizmet etmekten her zaman büyük mutluluk duyacağını ifade eden Başkan Orhan, hizmette istişarenin ve işbirliğinin önemine vurgu yapıyor. Gerek kamu kurumları ve gerekse sivil toplum örgütleriyle her zaman dayanışma ve yardımlaşma içerisinde olacağının altını çizen Başkan Orhan, hizmette kalite ve verimliliğin artmasında fikir alış verişinin oldukça önemli olduğunu ve ortak aklı harekete geçirerek, Aziziye’yi birlikte kalkındıracaklarını ifade etti.

Sayfamızı Beğen !

Takip Et !

Abone Ol !

Haberdar Ol !

Sosyal Ağ
Facebook | Twitter | Youtube
2014 Erzurum Aziziye Belediyesi.Tüm Hakları Saklıdır.