AZİZİYE BELEDİYESİ

e - belediye işlemleri için tıklayın

web sitesinden belediyeyi aramak için tıklayın

şehr-i kadim aziziye dergisi

ÇARŞAMBA

CAMİLER RAMAZANA HAZIRLANIYOR

Aziziye Belediyesi, yaklaşan ramazan ayı öncesi ilçedeki camilerde genel temizlik çalışması başlattı.

Halkın ibadetlerini temiz, rahat ve sağlıklı bir ortamda yapabilmeleri amacıyla başlatılan çalışma kapsamında ilçedeki camilerin genel temizliği yapılıyor. Camilerin, halı, pencere ve avizeleri ile birlikte vatandaşın kullandığı tüm alanlarda detaylı bir temizlik çalışması yapan belediye ekipleri, halkın daha nezih bir ortamda ibadet etmesi için çalışıyor. 
Aziziye Belediye Başkanı Muhammed Cevdet Orhan, yaklaşan ramazan ayı dolayısıyla camilerde genel temizlik çalışması yapıldığını belirterek, avizelerinden, zemin halılarına ve duvarlarına varıncaya kadar kapsamlı bir temizlik çalışması yapıldığını ifade etti.
Rahmetin ve bereketin bol olduğu mübarek ramazan ayında camilerin daha yoğun bir şekilde kullanıldığını, vatandaşın nezih ve ferah bir ortamda dini vecibelerini yerine getireceğini kaydeden Başkan Orhan, toplumumuzun temel değerlerinden olan camilerimizin temizliği konusunda üzerimize düşen sorumluluğu yerine getirmek için çalıştıklarını vurguladı.
Öte yandan ilçe sakinleri de, temizlik çalışmalarından duydukları memnuniyeti dile getirerek, Başkan Orhan ve ekibine teşekkür ettiler.

Sayfamızı Beğen !

Takip Et !

Abone Ol !

Haberdar Ol !

Sosyal Ağ
Facebook | Twitter | Youtube
2014 Erzurum Aziziye Belediyesi.Tüm Hakları Saklıdır.