AZİZİYE BELEDİYESİ

e - belediye işlemleri için tıklayın

web sitesinden belediyeyi aramak için tıklayın

şehr-i kadim aziziye dergisi

PAZAR

Haberin Galerisi

Haberin Videosu

Habere video eklenmemiş

BAŞKAN ORHAN, REKTÖR ÇOMAKLI’YI ZİYARET ETTİ

Aziziye Belediye Başkanı Muhammed Cevdet Orhan, Atatürk Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ömer Çomaklı'yı makamında ziyaret ederek, hayırlı olsun dileklerini iletti.

Bir süre önce Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından Atatürk Üniversitesi Rektörlüğü’ne atanan Prof. Dr. Çomaklı'yı ziyaret eden Başkan Orhan yeni görevinde başarı dileyerek, Aziziye Belediyesi olarak her zaman Atatürk Üniversitesi’nin yanında olduklarını belirtti.

Atatürk Üniversitesi’nin, köklü geçmişiyle hem bölgenin, hem de Türkiye’nin kaliteli eğitim kurumlarından birisi olduğunu ifade eden Başkan Orhan, “Üniversitemizin Prof. Dr. Ömer Çomaklı’nın rektörlüğünde başarılı çalışmalara imza atacağından şüphemiz yok. O açıdan hem Sayın Rektörümüze, hem akademik kadrolarına, hem de öğrencilerimize başarılı bir eğitim öğretim dönemi diliyorum. Sayın rektörümüze de görevlerinin hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum." dedi.

Başkan Orhan, üniversite-belediye işbirliğinin hizmet kalitesi ve verimliliği açısından önemli olduğuna da işaret ederek, bu noktada Atatürk Üniversitesi ve Erzurum Teknik Üniversitesi’nden istifade edeceklerini de sözlerine ekledi.

Gerek üniversite, gerekse Erzurum için önemli projelerinin olduğunu vurgulayan Atatürk Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ömer Çomaklı, kurumlar arası ilişkilerin çok önemli olduğunu söyledi. Çomaklı ayrıca, üniversite olarak ciddi bir potansiyele sahip olduklarını hatırlatarak, yerel yönetimlerle sosyal projeler geliştirip güzel hizmetlere imza atacaklarını ifade etti.

Ayrıca şehrimizi daha cazip hale getirerek yetişen genç akademisyenlerin Erzurum’da tutulması gerektiğinin altını çizen Rektör Çomaklı, nazik ziyaretlerinden dolayı Başkan Cevdet Orhan’a teşekkür etti.

Başkan Orhan, Rektör Çomaklı’ya tablo hediye ederek üniversiteden ayrıldı.

Sayfamızı Beğen !

Takip Et !

Abone Ol !

Haberdar Ol !

Sosyal Ağ
Facebook | Twitter | Youtube
2014 Erzurum Aziziye Belediyesi.Tüm Hakları Saklıdır.