PAZARCI ESNAFINDAN BAŞKAN ORHAN’A KAHVALTI SÜRPRİZİ

PAZARCI ESNAFINDAN BAŞKAN ORHAN’A KAHVALTI SÜRPRİZİ-BAŞKAN ORHAN; PAZARCILARIMIZ BAŞ TACIMIZAziziye Belediye Başkanı Muhammed Cevdet Orhan, ilçe sınırları içinde kurulan semt pazarlarına adeta gelenek haline getirdiği gezilerinden birini daha gerçekleştirdi.

08.10.2020

BAŞKAN ORHAN’DAN ENGELLİ ÖĞRENCİYE ÇAT KAPI ZİYARETİ

BAŞKAN ORHAN’DAN ENGELLİ ÖĞRENCİYE ÇAT KAPI ZİYARETİ-HAYRUNNİSA’YA TABLET BİLGİSAYAR SÜRPRİZİAziziye Belediye Başkanı Muhammed Cevdet Orhan, Ilıca Mahallesi’nde ikamet eden fiziksel engelli 13 yaşındaki Hayrunnisa Yurtsever’in evine sürpriz ziyaret gerçekleştirerek tablet bilgisayarını bizzat kendisi verdi.

06.10.2020

BAŞKAN ORHAN; YATIRIMCILARIN ÖNÜNÜ AÇIYORUZ

BAŞKAN ORHAN; YATIRIMCILARIN ÖNÜNÜ AÇIYORUZ -AZİZİYE DE İSTİHDAM ATAĞI-BAŞKAN ORHAN; YATIRIMCILARIN ÖNÜNÜ AÇIYORUZAziziye ilçe sınırları içinde son zamanlarda özel sektör yatırımlarının artış göstermesi vatandaşlar tarafından da memnuniyetle karşılandı.

22.09.2020

AZİZİYE DE İSTİHDAM ATAĞI

AZİZİYE DE İSTİHDAM ATAĞI-BAŞKAN ORHAN; YATIRIMCILARIN ÖNÜNÜ AÇIYORUZAziziye ilçe sınırları içinde son zamanlarda özel sektör yatırımlarının artış göstermesi vatandaşlar tarafından da memnuniyetle karşılandı.

22.09.2020

BAŞKAN ORHAN; MEHMET GÜRGÜR HOCAMIZIN ADI YAŞATILACAK

BAŞKAN ORHAN; MEHMET GÜRGÜR HOCAMIZIN ADI YAŞATILACAK -BAŞKAN ORHAN, İNŞAATLARI DENETLEDİ-MEHMET GÜRGÜR HAFIZLIK VE GENÇLİK MERKEZİ TÜM HIZIYLA SÜRÜYOR-BAŞKAN ORHAN; MEHMET GÜRGÜR HOCAMIZIN ADI YAŞATILACAKErzurum’un cazibesi artarak nüfus ve konutlaşma hızı da aynı orantıda giden Aziziye İlçesi’nde özel sektör yatırımları dikkat çekiyor.

19.09.2020

MİLLETVEKİLİ AYDEMİR’DEN AZİZİYE ÖVGÜSÜ

MİLLETVEKİLİ AYDEMİR’DEN AZİZİYE ÖVGÜSÜ -MİLLETVEKİLİ AYDEMİR’DEN AZİZİYE ÖVGÜSÜ-AYDEMİR; AZİZİYE’NİN DÖNÜŞÜMÜ GURUR VERİYOR-BAŞKAN ORHAN; İLK GÜNKÜ ŞEVKLE ÇALIŞIYORUZAK Parti Erzurum Milletvekili İbrahim Aydemir, popülaritesi ile birlikte nüfusu ve kentleşme süreci hızla artan Aziziye ilçesinin bu durumunun gurur verici olduğunu söyledi.

17.09.2020

AK PARTİ AZİZİYE KONGRESİ’NDE BELEDİYE HİZMETLERİ TAKDİR GÖRDÜ

AZİZİYE İLÇE KONGRESİ’NDE ÜÇ ADAY YARIŞTI -AK PARTİ AZİZİYE KONGRESİ’NDE BELEDİYE HİZMETLERİ TAKDİR GÖRDÜ-AZİZİYE İLÇE KONGRESİ’NDE ÜÇ ADAY YARIŞTI-COŞKUN; AK DAVANIN NEFERLERİYİZ-BAŞKAN ORHAN; DAVASI ÜMMET OLANIN DERDİ DE BÜYÜK OLUYOR-ALTINOK; BİRLİĞİMİZ BÜTÜNLÜĞÜMÜZ BİZİ GÜÇLÜ KILIYOR-BAŞKAN ÖZ; ESER SİYASETİ YAPIYORUZ-BAŞKAN SEKMEN; ERZURUM’U MEGA ŞEHİR YAPIYORUZAK Parti 5.

13.09.2020

BİSİKLET YOLLARI VE TRAFİK EĞİTİM PARKI İÇİN START VERİLDİ

AZİZİYE BELEDİYESİ’NDEN SAĞLIKLI YAŞAM YOLLARI-BİSİKLET YOLLARI VE TRAFİK EĞİTİM PARKI İÇİN START VERİLDİ-BAŞKAN ORHAN; ARTAN NÜFUSUMUZ YENİ İHTİYAÇLARI BERABERİNDE GETİRİYORYaz ayları ile birlikte ilçeyi adeta şantiyeye çeviren Aziziye Belediyesi yeni yatırımları ile göz dolduruyor.

09.09.2020

AZİZİYE'DE KARO BORDÜR ATAĞI

AZİZİYE'DE KARO BORDÜR ATAĞI-AZİZİYE ŞANTİYEYE DÖNÜŞTÜ-BAŞKAN ORHAN; AZİZİYE BÜYÜYOR SORUNLAR KÜÇÜLÜYORAziziye ilçe sınırları içinde belediye yatırımları hız kesmeden devam ettiriliyor.

05.09.2020

BAŞKAN ORHAN'DAN COVİD 19 HASTALARINA MORAL TELEFONU

BAŞKAN ORHAN'DAN COVİD 19 HASTALARINA MORAL TELEFONU -BAŞKAN ORHAN'DAN COVİD 19 HASTALARINA MORAL TELEFONU-BAŞKAN ORHAN; PANDEMİ HASTALARIMIZI DİNLEYİP TALEPLERİNİ ALIYORUZTüm dünyayı aylardır etkisi altına alan Covit 19 hastalığına yakalananlara Aziziye Belediye Başkanı Muhammed Cevdet Orhan'dan moral desteği.

03.09.2020

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni ile Çerez Politikası'nı inceleyebilirsiniz.