BAŞKAN ORHAN: ENGELLERİ HEP BİRLİKTE AŞIYORUZ

BAŞKAN ORHAN, ENGELLİ KARDEŞLER YASİN İLE EMİN’İ AĞIRLADIBAŞKAN ORHAN: ÖNCE YÜREĞİMİZDE VE ZİHNİMİZDE ENGELLERİ AŞMALIYIZ Aziziye Belediye Başkanım Muhammed Cevdet Orhan, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü’nde engeli gençler Yasin ve Emin’i ağırladı.

03.12.2018

AZİZİYE’DE 4.5 YILLIK HİZMETLER GÖZ DOLDURDU

BAŞKAN ORHAN, MUHTARLARLA BİR ARAYA GELDİBAŞKAN ORHAN: YAPTIĞIMIZ ESERLERİN MİMARI HALKIMIZBAŞKAN ORHAN: İSTİŞARE BAŞARIYI GETİRDİ Aziziye Belediye Başkanı Muhammed Cevdet Orhan, ilçeye bağlı 72 mahallenin muhtarlarıyla bir araya gelerek 4 buçuk yıllık hizmetlerin sunumunu yaptı.

28.11.2018

BAŞKAN ORHAN: GELECEĞİ ÖĞRETMENLERİMİZLE İNŞA EDECEĞİZ.

‘GÖNÜLDEN GÖNÜLE AZİZİYE’ PROJESİYLE EĞİTİME TAM DESTEK   Aziziye Belediye Başkanı Muhammed Cevdet Orhan, 24 Kasım Öğretmenler Günü münasebetiyle bir mesaj yayımladı.

23.11.2018

BAŞKAN ORHAN; O’NUN AHLAKI İLE AHLAKLANMALIYIZ

Peygamberimiz iki cihan serveri Hazreti Muhammed Mustafa’nın dünyaya teşrif ettiği gün olan Mevlid Kandili münasebetiyle Aziziye Belediye Başkanı Muhammed Cevdet Orhan, bir mesaj yayımladı.

19.11.2018

AZİZİYE’DE EĞİTİM İSTİŞARESİ

BAŞKAN ORHAN; EĞİTİM İÇİN SEFERBER OLDUKOKUL MÜDÜRLERİ EĞİTİM SORUNLARINI TARTIŞTIGÖNÜLDEN GÖNÜLE AZİZİYE PROJESİ GÖRÜCÜYE ÇIKTI Eğitime yaptığı yatırımlarla her fırsatta adından söz ettiren Aziziye Belediye Başkanı Muhammed Cevdet Orhan, ilçede görev yapan okul müdürleri ile eğitim sorunlarını masaya yatırdı.

15.11.2018

AZİZİYE YEŞİLE DOYACAK

DAHA YEŞİL BİR AZİZİYE İÇİN FİDAN DİKİM ŞÖLENİ Aziziye Belediyesi öncülüğünde Kaymakamlık ve Tarım İlçe Müdürlüğünün organizasyonu ile Aziziye İlçesi Kahramanlar Köyü’nde Daha Yeşil Bir Aziziye için Fidan Dikim Şöleni düzenlendi.

15.11.2018

AK GENÇLERE AK SUNUM

BAŞKAN ORHAN; HİZMETLERİMİZDE GENÇLERİN İSTİŞARESİNE İHTİYACIMIZ VAR“EN GÜNCEL PROJELERİMİZİ GENÇLERLE YAPACAĞIZ” Türkiye’nin en genç belediye başkanlığı görevini elinde bulunduran Aziziye Belediye Başkanı Muhammed Cevdet Orhan, AK Parti Aziziye İlçe Gençlik Kolları Yönetim Kurulu üyeleri ile bir araya gelerek 4,5 yılda yaptığı hizmetlerin sunumunu yaparak gençlerle istişare etti.

12.11.2018

BAŞKAN ORHAN, GENÇLERİN SÖYLEŞİ KONUĞU OLDU

BAŞKAN ORHAN; BELEDİYE HİZMETLERİMİZİN TEMELİNDE GÜVEN VAR“YEREL YÖNETİMLERDE SİYASİ KİMLİK İKİNCİ PLANDA KALIR”“GENÇLERİMİZİ HİZMETLERİMİZE DOĞRUDAN KATKI SAĞLAMAYA ÇAĞIRIYORUZ” Türkiye Diyanet Vakfı Erzurum Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu tarafından 15 gün arayla şehrin önde gelen yöneticilerinin katılımı ile düzenlenen söyleşilerin konuğu olan Aziziye Belediye Başkanı Muhammed Cevdet Orhan, belediyecilik hizmetlerini anlattı.

06.11.2018

KÜÇÜK BAŞKAN BATURALP’İN VAADİNİ BAŞKAN ORHAN YERİNE GETİRDİ

SINIF BAŞKANI OLMAK İÇİN VERDİĞİ SÖZÜ BAŞKAN ORHAN YERİNE GETİRDİ ÖZGÜVENİ İLE SINIF BAŞKANLIĞINI KAZANDI BAŞKAN ORHAN, ÇOCUKLARIN GÖZDE BAŞKANI Sınıf başkanlığı için adaylığını koyan ilkokul 3.

06.11.2018

VALİ AZİZOĞLU’NDAN, BAŞKAN ORHAN’A VEDA ZİYARETİ

Geçtiğimiz günlerde İçişleri Bakanlığı tarafından çıkarılan Valiler kararnamesi ile Ankara’ya Mülkiye Başmüfettişi olarak atanan Erzurum Valisi Seyfettin Azizoğlu, veda ziyaretlerini sürdürüyor.

06.11.2018

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni ile Çerez Politikası'nı inceleyebilirsiniz.