BAŞKAN ORHAN’DAN CUMA İSTİŞARESİ

Aziziye Belediye Başkanı Muhammed Cevdet Orhan, Cuma namazı sonrasında Başkan Yardımcılarından Cihan Paloluoğlu ve Saltuklu Mahalle Muhtarı Gürbüz Özer vatandaşlar ile birlikte yol üzerinde sohbetler yaparak istişarelerde bulundu.

22.09.2018

KANDEMİR, ERZURUM’DA

BAŞKAN ORHAN; AK PARTİ TEŞKİLATLARININ UYUMU GÖZ KAMAŞTIRIYOR AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanımız Erkan Kandemir, bir dizi gezi ve ziyaretlerde bulunmak için geldiği tarifeli uçakla Erzurum’a indi.

21.09.2018

BAŞKAN ORHAN; AŞURE AYININ BEREKETİYLE BEREKETLENELİM

-AZİZİYE’DE 5 BİN KİŞİYE AŞURE DAĞITILDI Aziziye Belediyesi tarafından ‘Aşure Günü münasebetiyle aşure dağıtımı gerçekleştirildi.

21.09.2018

TARIM FUARINA YOĞUN İLGİ

-BAŞKAN ORHAN; ERZURUM FUARLAR ŞEHRİ OLACAK Recep Tayyip Erdoğan Fuar Merkezinde açılışı yapılan Tarım ve Hayvancılık Fuarına vatandaşların yoğun ilgisi dikkatlerden kaçmadı.

19.09.2018

AZİZİYE’DE DEV YATIRIM

-GELECEĞİN HAFIZLARI AZİZİYE’DE YETİŞECEK-BAŞKAN ORHAN; İNSANA YATIRIMLAR İÇİN HER ZAMAN İMKAN VERİYORUZ Diyanet İşleri Başkanlığı, Aziziye Belediyesi ve Aziziye Kaymakamlığı’nın katkıları ile Mehmet Gürgür Derneği tarafından yapımı planlanan ‘Mehmet Gürgür Hafızlık ve Gençlik Merkezi’ temeli düzenlenen törenle atıldı.

19.09.2018

AZİZİYE BELEDİYESİ’NDEN EĞİTİME TAM DESTEK

-BAŞKAN ORHAN; GELECEK NESİLLER İÇİN AMADEYİZ-AZİZİYE’DE EĞİTİM-ÖĞRETİM HEYECANI Erzurum il ve ilçelerde yaklaşık 179 bin öğrenci için ilk ders zili bugün çaldı.

17.09.2018

BAŞKAN ORHAN; SAĞLIKLI NESİLLER VATAN SEVGİSİYLE MÜMKÜNDÜR

Yeni eğitim öğretim yılı yarın başlıyor.

16.09.2018

BAŞKAN ORHAN; MALAZGİRT RUHU UNUTULMAMALI

Aziziye Belediye Başkanı Muhammed Cevdet Orhan, Muş’un Malazgirt ilçesinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla düzenlenen Malazgirt Zaferi’nin 947.

14.09.2018

ASFALTSIZ YOL KALMAYACAK

Aziziye Belediyesi tarafından başlatılan asfalt çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor.

14.09.2018

ORHAN; AZİZİYE ÖRNEK İLÇE OLACAK

Yeniz hizmet sezonunda topyekûn bir çalışma başlatılan Aziziye ilçesinde asfalt, karo, bordür, kilit taşının yanı sıra yeşil alan çalışmaları da aynı ölçekte devam ediyor.

14.09.2018

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni ile Çerez Politikası'nı inceleyebilirsiniz.