BAŞKAN ORHAN EŞKINKAYA’YA ÇIKARMA YAPTI

Belediye çalışmalarında mesai mefhumu gözetmeyen Aziziye Belediye Başkanı Muhammed Cevdet Orhan, hafta sonu Erzurum şehir merkezine 14 kilometre uzaklıktaki Eşkınkaya Mahallesi’ne çıkarma yaptı.

26.07.2018

EKONOMİMİZ İHRACATIN ARTMASIYLA GÜLECEK

Bir süre önce yapılan seçimle göreve gelen Doğu Anadolu İhracaatçılar Birliği Başkanı Ethem Tanrıver’i makamında ziyaret ederek hayırlı olsun temennilerinde bulunan Aziziye Belediye Başkanı Muhammed Cevdet Orhan, Doğu Anadolu’da ihracatın geçmiş yıllara oranla artış gösterdiğine işaret etti.

26.07.2018

ORHAN; AK KADINLAR BAŞARIMIZIN TEMİNATIDIR

Aziziye Belediye Başkanı Muhammed Cevdet Orhan AK parti Aziziye Kadın Kolları yönetimlerini Ilıca Termal Otel’de misafir etti.

26.07.2018

BAŞKAN ORHAN İLÇEDEKİ YATIRIMLARI GEZDİ

-BAŞKAN ORHAN: AZİZİYE ERZURUM’UN PARLAYAN YILDIZI DURUMUNDA -KAPALI SEMT PAZARI İÇİN SON HAZIRLIKLAR Aziziye Belediyesi 2018 yılında da yatırım çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

26.07.2018

KUR’AN BÜLBÜLLERİ 15 TEMMUZ ŞEHİTLERİ İÇİN OKUDU

-BAŞKAN ORHAN; 15 TEMMUZ’U UNUTTURMAMALIYIZ-BAŞKAN ORHAN; “YENİ NESİLLER 15 TEMMUZ’U ÇOK İYİ İDRAK ETMELİ”Bir süre önce Erzurumlu işadamı Hamza Cimilli tarafından yaptırılarak hizmete açılan Cimili Aile Külliyesi’nde yaz Kur’an kursları da etkin bir şekilde devam ettiriliyor.

25.07.2018

ORHAN; ESNAFIMIZ EKONOMİNİN CAN DAMARIDIR

Bir süre önce yapılan seçimlerle yeniden Erzurum Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanlığı görevine getirilen Rasim Fırat’a hayırlı olsun ziyareti gerçekleştiren Aziziye Belediye Başkanı Muhammed Cevdet Orhan, ahilik müessesesinin öneminden bahsetti.

23.07.2018

ILICA İDMANOCAĞI BELEDİYE SPOR’A MORAL ZİYARETİ

Erzurum 1.

23.07.2018

AZİZİYE BELEDİYESİ PERSONELİNDEN ÖRNEK DAVRANIŞ

Aziziye Belediyesi personeli Kızılay Kan Merkezi tarafından organize edilen kan bağışı organizasyonunda bende varım dedi.

23.07.2018

AZİZİYE’DE KAPSAMLI İLAÇLAMA ÇALIŞMASI

Aziziye Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ilaçlama ekipleri çevre ve insan sağlığını tehdit eden haşerelere   karşı mücadele başlattı.

23.07.2018

ORHAN; MİLLİ MÜCADELE RUHU 100 YIL SONRA DA DEVAM EDİYOR

-23 TEMMUZ ERZURUM KONGRESİYLE KURTULUŞ MEŞALESİ YAKILMIŞTIRAziziye Belediye Başkanı Muhammed Cevdet Orhan, Erzurum halkının yüz yıl önce olduğu gibi milli mücadele ruhu içerisinde vatan savunmasında her an hazır kıta beklediğini söyledi.

23.07.2018

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni ile Çerez Politikası'nı inceleyebilirsiniz.