AZİZİYE BELEDİYESİ’NDEN METRUK YAPI OPERASYONU

-ORHAN; İLÇEMİZDE METRUK YAPILARA MÜSAADE ETMEYECEĞİZAziziye Belediyesi tarafından ilçe sınırları içerisinde bulunan metruk yapıların yıkımı için seferberlik ilan edildi.

18.07.2018

BAŞKANLARIN HİZMET UYUMU GÖZ DOLDURUYOR

-SEKMEN; UYUMLU ÇALIŞMALARIMIZ İLE AZİZİYE DAHA DA GÜZEL OLUYOR Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen ve Aziziye Belediye Başkanı Muhammed Cevdet Orhan’ın belediyecilik çalışmalarında ki uyumları göz dolduruyor.

16.07.2018

REHABİLİTASYON MERKEZLERİNE BELEDİYE DESTEĞİ

-ORHAN; REHABİLİTASYON MERKEZLERİNİN SAYISI ARTMALI Varlığı her geçen gün hissedilen Özel Rehabilitasyon Merkezlerine Aziziye Belediyesi destek verdi.

16.07.2018

BAŞKAN ORHAN’IN ILICA ÇIKARMASI

Aziziye Belediye Başkanı Muhammed Cevdet Orhan, Ilıca mahallesinde esnafla buluştu.

13.07.2018

TÜRKİYE’NİN EN GENÇ BAŞKANINDAN GENÇLERE DESTEK

-BAŞKAN ORHAN TÜGVA’NIN YANINDA Aziziye Belediye Başkanı Muhammed Cevdet Orhan, bir süre önce Türkiye Gençlik Vakfı Başkanı Abdüsselam Kayhan’ı ziyaret ederek destek sözü verdi.

13.07.2018

BAŞKAN ORHAN NİKÂH ŞAHİDİ OLDU

Aziziye Belediye Başkanı Muhammed Cevdet Orhan, belediye meclis üyesi Cafer Pala’nın oğlu Hakan ve gelini Fatma’nın nikâh merasimine katıldı.

13.07.2018

ORHAN; ÖNCE İSTİŞARE SONRA HİZMET

-BAŞKAN ORHAN EV GEZİLERİNDE Aziziye Belediye Başkanı Muhammed Cevdet Orhan, sıklıkla yaptığı ev ziyaretleriyle dikkatleri üzerine çekerken vatandaş nezdinde de bu davranışı takdir görüyor.

13.07.2018

BEYAZ MASA’DA 7/24 HİZMET

-CANLI DESTEK HATTI İLE AZİZİYE FARKI -BAŞKAN ORHAN: VATANDAŞLARIMIZLA BİRLİKTE ÇÖZÜM ÜRETİYORUZ          Sosyal belediyecilik alanında yaptığı çalışmalar ile dikkatleri üzerine çeken Aziziye Belediyesi, vatandaşlardan gelen her talebi dinleyip çözüm üretiyor.

13.07.2018

ERZURUM’UN EN HIZLI BÜYÜYEN İLÇESİ AZİZİYE

-AZİZİYE’DE İMAR YOLLARI AÇILIYOR Kentleşme ve imarlaşmanın en yoğun olduğu ilçelerin başında gelen Aziziye, buna orantılı olarak artan nüfusu ile de dikkatleri üzerine çekiyor.

11.07.2018

HER MAHALLEYE BİR ÇOCUK SOKAĞI

-ÇOCUK SOKAĞI PROJESİ İÇİN SON HAZIRLIKLAR-AZİZİYE BELEDİYE MECLİSİ’NDEN ÖRNEK KARARAziziye Belediyesi tarafından doğuda eşine az rastlanan proje için tüm hazırlıklar yapıldı.

09.07.2018

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni ile Çerez Politikası'nı inceleyebilirsiniz.