AZİZİYE BELEDİYESİ'NDEN EĞİTİME TAM DESTEK

Aziziye Belediyesi’nin Erzurum Genç Fenerbahçeliler taraftar grubuyla birlikte Toprakkale’de başlattığı kütüphane çalışması tamamlandı.

02.01.2018

BAŞKAN ORHAN'DAN YENİ YIL MESAJI

Aziziye Belediye Başkanı Muhammed Cevdet Orhan, 2018 yılının başta ülkemiz olmak üzere, tüm Dünyada ve İslam coğrafyasında, sağlık, mutluluk, huzur ve kardeşlik duygularının pekiştiği, barışın egemen olduğu bir yıl olması temennisinde bulundu.

02.01.2018

ORHAN’DAN MÜSİAD ÜYELERİNE HİZMET SUNUMU

Aziziye Belediye Başkanı Muhammed Cevdet Orhan, Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) üyeleriyle, belediye hizmetlerini ve hedeflediği projeleri paylaştı.

28.12.2017

AZİZİYE’DE KURA SEVİNCİ

TOKİ ve Aziziye Belediyesi tarafından Ilıca’da yapılan 336 konuttan 111’i kurayla hak sahiplerine teslim edilirken, 99’u ise yine kurayla satışa sunuldu.

18.12.2017

CUMHURBAŞKANIMIZLA AYNI YOLDA YÜRÜMEKTEN ONUR DUYUYORUZ

Aziziye Belediye Başkanı Muhammed Cevdet Orhan, AK Parti Aziziye Gençlik Kolları Kongresi’ne katıldı… Aziziye Belediye Başkanı Muhammed Cevdet Orhan, “Gerek parlamentoda, gerek yerel yönetimlerde ve gerekse AK Parti siyaset arenasının her noktasında genç kardeşlerimizin emekleri ve çalışmaları büyük önem arz etmektedir.

12.12.2017

AZİZİYE KARLA MÜCADELEYE HAZIR

Kış hazırlıklarını daha önce tamamlayan Aziziye Belediyesi, Erzurum genelinde etkili olan yoğun kar yağışı nedeniyle çalışmalarına başladı.

06.12.2017

ORHAN’DAN BASIN STK’LARINA ZİYARET

Aziziye Belediye Başkanı Muhammed Cevdet Orhan, Erzurum’da faaliyet gösteren Doğu Anadolu Gazeteciler Cemiyeti (DAGC) ile Erzurum Gazeteciler Cemiyeti’ni (EGC) ziyaret etti.

06.12.2017

BAŞKAN ORHAN, 11 NÜFUSLU AİLEYİ ZİYARET ETTİ

Aziziye Belediye Başkanı Muhammed Cevdet Orhan, 11 nüfuslu aileye misafir oldu.

05.12.2017

BAŞKAN ORHAN’DAN ENGELLİLER GÜNÜ JESTİ

  Aziziye Belediye Başkanı Muhammed Cevdet Orhan, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü dolayısıyla önce engelli ailelerini ziyaret etti, ardından Özel Eğitimliler Meslek Lisesi öğrencileriyle buluştu.

04.12.2017

BAŞKAN ORHAN'DAN ÖĞRETMENLER GÜNÜ MESAJI

Aziziye Belediye Başkanı Muhammed Cevdet Orhan, "Özveri ve fedakarlıklarıyla toplumu şekillendiren, bireyi eğiten ve öğreten öğretmenlerimiz, yarınlarımızı aydınlatan birer ışıktır.

23.11.2017

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni ile Çerez Politikası'nı inceleyebilirsiniz.