AZİZİYE BELEDİYESİ, YATIRIMLARININ İLK PERDESİNİ AÇIYOR

  Aziziye Belediyesi, yatırımlarının ilk perdesini Sağlıklı Yaşam-Bisiklet Yolu ve Trafik Eğitim Parkı ile açıyor.

17.09.2021

AZİZİYE ZABITASINA ASILSIZ İHBARLA SÜRPRİZ KUTLAMA

  Aziziye’de bugün bir ihbarı değerlendiren Aziziye Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, ulaşılan adreste neye uğradığını şaşırdı.

03.09.2021

BAŞKAN ORHAN'DAN AZİZİYELİ MİNİKLERE SÜRPRİZ

Aziziye Belediye Başkanı Muhammed Cevdet Orhan, okul öncesi ve ilkokul birinci sınıf öğrencilerinin karşısına bugün çok özel bir sürprizle çıktı.

02.09.2021

AZİZİYE'DE "YÜZ YÜZE EĞİTİM" HAZIRLIĞI

  Pandemi sebebiyle uzunca bir süre ara verilen yüz yüze eğitim için Aziziye’de de hazırlıklar başladı.

01.09.2021

BAŞKAN ORHAN, SELE MARUZ KALAN MAHALLELERİ GEZDİ

Erzurum’da geçtiğimiz haftadan bu yana aralıklarla etkili olan sağanak yağış, Aziziye ilçesine bağlı kırsal mahalleleri de olumsuz yönde etkiledi.

18.08.2021

AZİZİYE'DE SALGINLA SEBİLLİ MÜCADELE

  Aziziye Belediyesi, salgınla mücadelede vatandaşa tam destek vermeye devam ediyor.

11.08.2021

AZİZİYE YENİ BİR YATIRIMA DAHA KAVUŞUYOR

Hayata geçirdiği proje ve yaptığı yatırımlarla Aziziye ilçesine marka değer kazandıran Aziziye Belediyesi, üretim ve istihdam odaklı yeni bir yatırım için daha kolları sıvadı.

09.08.2021

AZİZİYE'DE GELENEKSEL TÜRK SANATLARI BULUŞMASI

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Erzurum’da katıldığı toplu açılış töreni ile hizmete açılan Aziziye Engelsiz Yaşam Merkezi, ilk ev sahipliğini Geleneksel Türk Sanatları buluşması için yaptı.

26.07.2021

AZİZİYE BELEDİYE BAŞKANI ORHAN'DAN 23 TEMMUZ MESAJI

Aziziye Belediye Başkanı Muhammed Cevdet Orhan, “Şan ve şerefle dolu mazimizi ve binlerce yıllık devlet geleneğimizi hedefe koyup, milli ve manevi değerlerimizi heder etme arzusunda olanlar, Erzurum Kongresi kararlarından ders alabilirler” dedi.

23.07.2021

BAŞKAN ORHAN'DAN KURBAN BAYRAMI MESAJI

Aziziye Belediye Başkanı Orhan’dan Kurban bayramı mesajı - Orhan: Hanelerimiz şen, gönüllerimiz gülşen olsun Aziziye Belediye Başkanı Muhammed Cevdet Orhan, “Kurban, Yüce Allah’a ruhen ve manen yaklaşıp, yakınlaşmanın yoludur.

19.07.2021

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni ile Çerez Politikası'nı inceleyebilirsiniz.