BAŞKAN ORHAN İSTİŞARE VE DEĞERLENDİRME ZİYARETLERİNİ SÜRDÜRÜYOR

Aziziye Belediye Başkanı Muhammed Cevdet Orhan, ilçede çeşitli ziyaretler gerçekleştirerek vatandaş odaklı hizmet anlayışına devam ediyor.

Gündüz ev ziyaretleri yapan Başkan Orhan, teravih namazlarından sonra ise ilçedeki vatandaşları dinliyor ve yapacakları çalışmalarla ilgili bilgiler veriyor.

İstişare kültürünün kendileri için önemli olduğunu belirten Başkan Orhan; her fırsatta yaşlı olsun genç olsun, kadın olsun çocuk olsun her kesimin fikirlerine değer verdiklerini söyledi.

Başkan Orhan,” Vatandaşımız her zaman hizmetin en güzelini hak ediyor. Bizim en önemli görevimiz vatandaşlarımızla hızlı hizmet üretmek ve taleplerine efektif bir şekilde cevap vermektir. Çalışmalarımız çözüm odaklı olup, vatandaşlarımızı memnun etmeye yönelik devam edecektir” diye konuştu.

Ziyaretler Ramazan ayı süresince hem gündüz hem de teravih namazlarının ardından devam edecek.Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni ile Çerez Politikası'nı inceleyebilirsiniz.