BAŞKAN ORHAN: ORTAK PAYDAMIZ ERZURUM

Aziziye Belediyesi’nin MHP’li Meclis Üyesi Muhsin Sefiloğlu ile birlikte parti il başkanlığını ziyaret eden Başkan Orhan, İl Başkanı Ahmet Anatepe, yönetim kurulu üyeleri ve Yakutiye İlçe Başkanı İbrahim Dumlu ile görüştü. Bir süre önce yapılan seçimle il başkanlığı görevine getirilen Ahmet Anatepe ve yönetimine başarı dileyen Başkan Orhan, “Hepimizin ortak paydası Erzurum. İlimizin sosyo ekonomik kalkınması, şehircilik açısından gelişmesi noktasında gayretlerimizi sürdürüyoruz. AK Parti’den seçilmiş bir belediye başkanı olarak, parti ayrımı gözetmeksizin ilçemizin her köşesine hizmet götürmenin gayretindeyiz. Yapıcı her eleştiriye olduğu gibi, Aziziyemizin gelişmesi ve güzelleşmesi adına yapılacak her öneriye kapımız ve yüreğimiz ardına kadar açıktır. Seçim dönemlerinde yaşanan tatlı rekabetin ardından, parti ayrımı gözetmeksizin tüm hemşehrilerimizi sevgiyle, muhabbetle kucaklıyoruz. İlçemizi ve şehrimizi layık olduğu yere taşımak için el ve gönül birliği içerisinde çalışıyoruz.” dedi. 
MHP Erzurum İl Başkanı Ahmet Anatepe de, Başkan Orhan’a nazik ziyareti için teşekkür ederek, Erzurum sevdası paydasında birleştiklerine vurgu yaptı.


Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni ile Çerez Politikası'nı inceleyebilirsiniz.